شش نکته برای خرید مبلمان راحتی مناسب دکوراسیون منزل

شش نکته برای خرید مبلمان راحتی و مبل تختخوابشو مناسب دکوراسیون منزل که شما باید از آن آگاهی داشته باشید. در این بخش ما به موضوعاتی در رابطه با قیمت مبلمان و کیفیت و طراحی ساخت اینگونه مبل ها مطرح خواهیم کرد.

شش نکته برای خرید مبلمان راحتی و مبل تختخوابشو مناسب دکوراسیون منزل

وسایل و مبلمانی که دکوراسیون داخلی منزل را شکل می دهند، این قدر متنوع شده اند که هر کسی را در انتخاب سردرگم می کنند. کاناپه ها و مبل های راحتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. شما ممکن است تصور کنید دقیقا می دانید چه می خواهید، اما به محض اینکه وارد فروشگاه مبل فروشی می شوید یا تصاویر اینترنتی را می بینید، سبک ها، شکل ها و گزینه های سفارشی فراتر از حد انتظار اند.

ما در این مطلب برای صرفه جویی در زمان، پول و آسان کردن انتخاب برای شما،نکاتی را پیشنهاد می کنیم که با کمک آنها می توانید تصمیم بگیرید دقیقا چه می خواهید. با ما همراه باشید. ۱. تعیین ابعاد و اندازه نشیمن قبل از خرید مبل راحتی اگر نشیمن بزرگی دارید، باید تصمیم بگیرید می خواهید دقیقا چه مقدار از آن را با مبل پر کنید. آیا می خواهید مبل و صندلی بیشتر یا میز قهوه خوری در آن قرار دهید؟

مشاهده بیشتر: خرید مبل تختخواب شو یک نفره

مبل تختخوابشو یکنفره اپتیما

مبل تختخوابشو یکنفره اپتیما

 

اگر پاسخ تان مثبت است، یک مبل راحتی ساده یا یک کاناپه ی L شکل شاید بهترین گزینه باشد. اگر می خواهید مبل تان نقطه ی کانونی نشیمن تان باشد، مبل هایی انتخاب کنید که دور تا دور فضا چیده می شوند، فضای زیادی اشغال می کنند و جای زیادی برای نشستن فراهم می کنند.
اگر یک نشیمن کوچک دارید، مبل راحتی کوچک تری نیز می خواهید. با فضای کمتر، هر مبل یا کاناپه ای کانون توجه می شود، بنابراین مهم است چیزی انتخاب کنید که کاربردی باشد و در عین حال از طراحی خوبی برخوردار باشد تا بقیه ی فضا را تکمیل کند.

مشاهده بیشتر: خرید مبل تختخواب شو دو نفره

مبل تختخوابشو دو نفره اپتیما

مبل تختخوابشو دو نفره اپتیما

 

۲. مشخص کردن جهت قرارگیری مبل و کاناپه در دکوراسیون نشیمن نظم بخشی موفق یک نشیمن با تعیین سبک زندگی شما شروع می شود.بیشترین استفاده ی شما از آن فضا چیست؟ آیا دوست دارید در مقابل تلویزیون لم دهید؟ جهت مبل تان را متناسب با آنچه می خواهید تنظیم کنید.اگر اهل بازی کردن و دورهمی هستید، مبلمان تان را به صورت نیم دایره یا دایره حول یک میز مرکزی بچینید.

آیا خانواده ی شما از نشیمن برای لم دادن، استراحت کردن و مطالعه استفاده می کنند؟مبل تان را با صندلی و کوسن احاطه کنید تا چند محل نشستن ایجاد شود که هم به صورت فردی هم جمعی می توان از نشستن در آنجا لذت برد.

مشاهده بیشتر: خرید مبل تختخواب شو هتلی

مبل تختخوابشو یک نفره عرض 70 اسکورت

مبل تختخوابشو یک نفره عرض 70 اسکورت

 

۳. مناسب ترین شکل مبلمان برای دکوراسیون اتاق حال که کاربرد مبل تان مشخص شد، زمان آن است که تعیین کنید چه شکلی از آن برای فضای شما مناسب است. برای مثال یک مبل L شکل گزینه ی بسیار مناسبی برای فضاهای باز است که نیاز به تفکیک دارند – مانند تفکیک نشیمن از غذاخوری. مبل راحتی با فرم خمیده برای فضاهای کوچک کاربردی تر است،

زیرا هم می تواند محلی باشد برای دورهمی و جمع شدن افراد و هم محل مناسبی برای دیدن تلویزیون. اگر می خواهید میز و صندلی بیشتری در نشیمن خود داشته باشید،یک تخت یا مبل تختخوابشو جایگزین مناسبی برای کاناپه های سنتی است. این نوع مبلمان در عین اینکه نشیمن چندین نفر را تأمین می کند، فشرده است و جای کمتری اشغال می کند.

مشاهده بیشتر: خرید مبل تختخواب شو بیمارستانی

کاناپه تختخوابشو دو نفره ایپک

کاناپه تختخوابشو دو نفره ایپک

 

۴. انتخاب روکش مبل مناسب برای دکوراسیون منزل در هنگام انتخاب روکش مبل زیبایی مهم است اما کارآیی در اولویت قرار دارد. بسیاری از ما علاقه مندیم در یک مبل راحتی چرم مخملی سفید رها شویم – این مبل ها بسیار باشکوه اما خطرناک هستند. در صورتی که حیوان خانگی یا فرزند کوچک دارید، چرم مخملی به دلیل آسیب پذیری زیاد، گزینه ی مناسبی نیست.

چرم – به خصوص در رنگ های تیره – سبکی همیشگی است، با گذشت زمان دوام می آورد و به راحتی تمیز می شود. گزینه ی دیگر، انتخاب روکش مناسب برای مبلمان محوطه در فضاهای بیرونی است. این روکش ها باید از پارچه هایی انتخاب شوند که در برابر لکه، آب و رنگ پریدگی در مقابل آفتاب مقاوم باشند.

مبل تختخوابشو دو نفره عرض 140

مبل تختخوابشو دو نفره عرض 140

 

۵. انتخاب سبک مبل متناسب با سبک دکوراسیون منزل همیشه مبلمانی انتخاب کنید که به صورت طبیعی با سبک دکوراسیون منزل شما هم خوانی داشته باشد. اگر سبک منزل شما مدرن و براق است، مبلی با خطوط صاف و رنگ های متناسب انتخاب کنید. اگر منزل تان دارای ترکیبی از رنگ ها و طراحی های مختلف است، مبلی انتخاب کنید که ترکیبی از چندین سبک باشد.اگر ظاهر منزل تان سنتی است، یک مبل راحتی کلاسیک با پارچه ی مقاوم و خنثی متناسب با رنگ ها و لوازم دیگر منزل تان خواهد بود.

۶. انتخاب رنگ مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل در انتخاب رنگ مبلمان باید به رنگ های استفاده شده در منزل خود توجه داشته باشید و رنگی را انتخاب کنید که تکمیل کننده هارمونی چیدمان منزل شما باشد. و البته روکش کردن دوباره ی مبلمان یک راه حل ارزان برای کسانی است که می خواهند تحولی در دکوراسیون و مبلمان خود ایجاد کنند.

تحریریه فروشگاه اینترنتی مبلینت

کیفیت . طراحی . قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
سبد خرید